Ana sayfa

Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Jiangsu Sinocoredrill Arama Equipment Co, Ltd2008'den beri maden arama sondaj ekipmanları konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir Çinli üretici. Müşteriler ve iş ortakları ile yakın işbirliği sayesinde Sinocoredrill, üstün üretkenlik hedefine ulaşmak için sürekli yenilik yapıyor. Ürünlerimizin mükemmel performansı ve çok rekabetçi fiyatlandırması sayesinde , her müşterimizin metre başına delme maliyetini başarıyla minimize ettik.Seri kalite dereceli bol tasarımlarımız var ve açıkçası, fiyatımız çok rekabetçi çünkü fabrikadayız.

     

GB/T19001-2008/IS9001:2008 kalite sistem sertifikasını geçtik.Şirketimiz ayrıca Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürün ve Jiangsu Sözleşmeye Uygunluk ve Krediye Değer Şirket gibi ödüller kazandı.Çinli Jeolojik Arama Aletleri Fabrikası ve Tedarikçi Uzmanı olarak firmamız, çalışanlarımızın uzun yıllardır sıkı çalışmasıyla kurulmuştur.Firmamız, HDD (kazsız) sondaj çubuğu, Kablolu sondaj çubuğu ve araçları, çeşitli elmas emdirilmiş ve yüzey ayarlı karot ucu, otomatik üretim ile raybalama kabuğu gibi sondaj ekipmanı ve araçlarının profesyonel bir üreticisi haline gelmiştir. hat.

 

Firmamız ağırlıklı olarak B / N / H / P WL kablolu karotiyer sondaj aletleri, matkap çubuğu, aşırı montaj, elmas karot ucu, raybalama kabuğu, tam hidrolik karot sondaj kulesi ve hem evde müşteriler için çamur pompası üretimi yapmaktadır. ve yurtdışı.

 

Uzun yıllara dayanan üretim ve satış tecrübesi ve güçlü teknik yeteneği ile firmamız, yüksek kaliteli markasını sunmuştur. SINOCOREDRILL gelişmiş CNC torna tezgahı, CNC işleme merkezi ve CNC sinterleme elmas ucu ve rayba cihazı dahil olmak üzere tüm kalbiyle.Çin'i kapsayan bir pazarlama ağı ile firmamız kaliteye öncelik vermiş ve pazarı da hedeflemiştir.

 

Firmamız kalite ve hizmet anlayışının en üst düzeyde olmasına bağlı kalarak olumlu bir şirket imajı oluşturmuş ve müşterilerimizin büyük beğenisini kazanmıştır.Şirketimiz, daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ve pazarın artan ihtiyacını en düşük maliyetle karşılamak için yeni ürün geliştirmek ve teknolojiyi yenilemek için büyük çaba sarf etmiştir.Ayrıca, eski ve haber müşterilerinin bize katılmasını içtenlikle memnuniyetle karşıladık.

 

 

 

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 0

 


 

 

 

 

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 2

 

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 3

 

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 4

 

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 5

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 6

 

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 7Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd şirket Profili 8

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
HAKKIMIZDA :

▲ Sinocoredrill, Çin'de çekirdek arama sondaj araçları, uçlar, çubuklar ve kuleler konusunda uzmanlaşmış profesyonel üreticilerin biridir.

▲ Yenilikçi ürünler ve hizmetler sayesinde, Sinocoredrill müşterilerine verimliliklerini artırabilecek sürdürülebilir kalkınma çözümleri getirdi. Müşteriler ve iş ortaklarıyla olan yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşabilmek için sürekli yenilikler yapıyor.

▲ 2008 yılında kurulan Sinocoredrill, Wuxi, Jiangsu'da bulunuyor.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Sinocoredrill

No. Çalışanları : 80~150

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Sertifikalar