Ana sayfa

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

Şirket profili
SINO COREDRILL

SINOCOREDRILL GROUP, 2008 yılından bu yana işletmede maden arama sondaj ekipmanları konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir Çinli üretici olmuştur. Müşteriler ve iş ortaklarıyla yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşmak için sürekli yenilik yapmaktadır. Ürünlerimizin mükemmel performansına ulaşma ve çok rekabetçi fiyatlandırma sayesinde, her müşterimizin metre başına sondaj maliyetini başarıyla düşürdük.

     

GB / T19001-2008 / IS9001: 2008 kalite sistem belgelendirmesini geçtik. Firmamız ayrıca, Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürünü ve Jiangsu Sözleşme Uyumluluk ve Kredi Değerleme Şirketi gibi ödülleri de kazandı. Çin Jeolojik Araştırma Araçları Fabrikası ve Tedarikçisi Uzmanı olarak şirketimiz, çalışanlarımızın zorlu çalışmasıyla yıllarca kurulmuştur. Şirketimiz, HDD (No-dig) matkap çubuğu, Wireline delme çubuğu ve aletleri, çeşitli elmas emdirilmiş ve yüzey seti karot ucu, otomatik üretim ile raybalama gibi sondaj ekipmanları ve aletleri profesyonel bir üreticisine dönüştü. hat.

Şirketimiz ağırlıklı olarak B / N / H / P WL kablolu karotiyer delme aletleri, matkap çubuğu, gergi montajı, elmas karot ucu, raybalama kabuğu, tam hidrolik karot sondaj kulesi ve çamur pompası üretimi alanında faaliyet göstermektedir. ve yurtdışı.

Üretim ve satışta uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve güçlü teknik kabiliyetimiz ile firmamız yüksek kaliteli bir marka sunmaktadır.   SINOCOREDRILL   gönülden, gelişmiş CNC torna, CNC işleme merkezi ve CNC sinterleme elmas ucu ve oyucu cihaz dahil. Çin'i kapsayan bir pazarlama ağı ile firmamız kaliteye öncelik vermiş ve aynı zamanda pazarı hedeflemiştir.

Şirketimiz kalite ve hizmet anlayışına üstün bir yaklaşımla bağlı kalarak olumlu bir şirket imajı oluşturmuş ve müşterilerimizden geniş beğeni kazanmıştır. Daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ve piyasanın artan ihtiyacını en düşük maliyetle karşılamak için firmamız yeni ürün geliştirmek ve teknolojiyi geliştirmek için büyük çaba sarf etmiştir. Ayrıca eski ve haber müşterilerini bize katılmaları için içtenlikle karşıladık.

Yurtdışı Genel Merkezi ( Singapur)

KING SUN ESTATE PTE. LTD.

ADD: 65 CHULIA SOKAK # 38-26 OCBC MERKEZİ TEKLİĞİ (049513)

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
HAKKIMIZDA :

▲ Sinocoredrill, Çin'de çekirdek arama sondaj araçları, uçlar, çubuklar ve kuleler konusunda uzmanlaşmış profesyonel üreticilerin biridir.

▲ Yenilikçi ürünler ve hizmetler sayesinde, Sinocoredrill müşterilerine verimliliklerini artırabilecek sürdürülebilir kalkınma çözümleri getirdi. Müşteriler ve iş ortaklarıyla olan yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşabilmek için sürekli yenilikler yapıyor.

▲ 2008 yılında kurulan Sinocoredrill, Wuxi, Jiangsu'da bulunuyor.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Sinocoredrill

No. Çalışanları : 80~100

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için