Ana sayfa

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

Şirket profili

ÇİNCOREDRILL GRUP has been a leading Chinese manufacturer specializing in mineral exploration drilling equipments in business to since 2008.Through the close cooperation with customers and business partners, Sinocoredrill is making continuous innovation for achieving its goal of superior productivity.Owing to our products' excellent performance and very competitive pricing, we successfully minimized our every customer's drilling cost per meter. Sinocoredrill, 2008 yılından beri iş dünyasında maden arama sondaj ekipmanları konusunda uzmanlaşmış lider bir Çinli üretici olmuştur. Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşmak için sürekli yenilik yapmaktadır. Ürünlerimizin mükemmel performansına ve çok rekabetçi fiyatlandırma, başarıyla her müşterinin metre başına delme maliyetini en aza indirdi. we have profuse designs with series quality grade and expressly , our price is very competitive cause we're manufactory . biz serisi kalite notu ile bol tasarımlar var ve açıkça, bizim fiyat çok rekabetçi neden biz fabrikada.

     

We has passed the quality system certification of GB/T19001-2008/IS9001:2008. GB / T19001-2008 / IS9001: 2008 kalite sistem belgesini geçtik. Our company has also won the honors such as Jiangsu High-quality Product and Jiangsu Contract Compliance and Creditworthy Company. Firmamız ayrıca Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürün ve Jiangsu Sözleşme Uyum ve Creditworthy Company gibi onur kazandı. As the Chinese Specialist Of Geological Exploration Tools Manufactory And Supplier, our company is founded with the hard work of our employees for many years. Jeolojik Keşif Araçları İmalat ve Tedarikçi Çin Uzmanı olarak, şirketimiz uzun yıllar çalışanlarımızın sıkı çalışması ile kurulmuştur. Our company has developed into a professional manufacturer of drilling equipment and tools, such as HDD (No-dig) drill rod , , Wireline drilling rod and tools , various of diamond impregnated and surface-set core bit , reaming shell with the the automatic production line. Firmamız profesyonel üreticisi haline sondaj ekipmanları ve araçları, gibi HDD (No-dig) matkap çubuk, Wireline delme çubuk ve araçları, çeşitli elmas emdirilmiş ve yüzey set çekirdek bit, raybalama kabuk ile otomatik üretim hat.

 

Firmamız ağırlıklı üretim yapan B / N / H / P WL wireline çekirdek varil sondaj araçları, matkap çubuk, overhot montaj, elmas çekirdek bit, raybalama kabuk, tam hidrolik çekirdek sondaj kulesi ve evde hem de müşteriler için çamur pompası ve yurtdışı.

 

Üretim ve satış uzun yıllar deneyime yanı sıra güçlü teknik yeteneği ile, firmamız yüksek kaliteli marka sundu SINOCOREDRILL wholeheartedly, including the advanced CNC lathe, CNC machining center and CNC sintering diamond bit and reamer device. gönülden, dahil gelişmiş CNC torna, CNC işleme merkezi ve CNC sinterleme elmas bit ve rayba cihazı. With a marketing network covering China, our company has given top priority to the quality and also targeted at the market. Çin'i kapsayan bir pazarlama ağı ile firmamız kaliteye en yüksek önceliği vermiş ve aynı zamanda pazarda hedef almıştır.

 

By clinging to the concept of the quality and service being supreme, our company has set up a positive company image and won the wide acclaim from our clients. Firmamız, üstün kalite ve hizmet anlayışına bağlı kalarak, olumlu bir şirket imajı oluşturmuş ve müşterilerimizden geniş beğeni toplamıştır. In order to offer better products and services as well as satisfy the growing requirement of the market at the lowest cost, our company has made great efforts to develop new product and innovate the technology. Daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ve pazarın artan ihtiyacını en düşük maliyetle karşılamak için firmamız yeni ürün geliştirmek ve teknolojide yenilik yapmak için büyük çaba sarf etmiştir. We have also sincerely welcomed those old and news clients to join us. Biz de içtenlikle bize katılmak için bu eski ve haber müşterileri karşıladı.

 

Yurtdışı Genel Müdürlük ( Singapur)

KING SUN ESTATE PTE. KRAL GÜNEŞ EMLAK PTE. LTD. LTD.

EKLE: 65 CHULIA SOKAK # 38-26 OCBC MERKEZ SİNGAPUR (049513)

 

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
HAKKIMIZDA :

▲ Sinocoredrill, Çin'de çekirdek arama sondaj araçları, uçlar, çubuklar ve kuleler konusunda uzmanlaşmış profesyonel üreticilerin biridir.

▲ Yenilikçi ürünler ve hizmetler sayesinde, Sinocoredrill müşterilerine verimliliklerini artırabilecek sürdürülebilir kalkınma çözümleri getirdi. Müşteriler ve iş ortaklarıyla olan yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşabilmek için sürekli yenilikler yapıyor.

▲ 2008 yılında kurulan Sinocoredrill, Wuxi, Jiangsu'da bulunuyor.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Sinocoredrill

No. Çalışanları : 80~150

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için