Ana sayfa

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

şirket Profili

 


ÇİNCOREDRILL GRUP 2008 yılından bu yana maden arama sondaj ekipmanlarında uzmanlaşmış lider bir Çinli üretici olmuştur.Müşteriler ve iş ortaklarıyla yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşmak için sürekli yenilikler yapmaktadır.Ürünlerimizin mükemmel performansına ve çok rekabetçi fiyatlandırma sayesinde her müşterimizin metre başına sondaj maliyetini başarıyla en aza indirdik.Seri kalite notu ile bol tasarımlarımız var ve açıkça, fiyatımız çok rekabetçi çünkü biz fabrikada.

     

GB / T19001-2008 / IS9001: 2008 kalite sistem sertifikasını geçtik.Şirketimiz ayrıca Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürün ve Jiangsu Sözleşmesine Uygunluk ve Krediye Uygun Şirket gibi ödülleri de kazandı.Çin Jeolojik Keşif Araçları İmalathanesi ve Tedarikçisi olarak firmamız, uzun yıllardır çalışanlarımızın sıkı çalışmasıyla kurulmuştur.Şirketimiz, HDD (Kazısız) matkap çubuğu, Kablolu sondaj çubuğu ve aletleri, çeşitli elmas emdirilmiş ve yüzey setli çekirdek biti, otomatik üretim ile raybalama kabuğu gibi profesyonel bir sondaj ekipmanı ve aletleri üreticisi haline geldi. hat.

 

Şirketimiz ağırlıklı olarak müşteriler için B / N / H / P WL kablolu karotiyer delme aletleri, matkap çubuğu, aşırı sıcak montaj, elmas karot ucu, raybalama kabuğu, tam hidrolik karot sondaj kulesi ve çamur pompası üretimi yapmaktadır. ve yurtdışı.

 

Uzun yıllara dayanan üretim ve satış tecrübesi ve güçlü teknik yeteneği ile firmamız, yüksek kaliteli markasını sunmuştur. SINOCOREDRILL Gelişmiş CNC torna, CNC işleme merkezi ve CNC sinterleme elmas biti ve oyucu cihazı dahil olmak üzere gönülden.Çin'i kapsayan bir pazarlama ağı ile firmamız kaliteye öncelik vermiş ve aynı zamanda pazarı hedeflemiştir.

 

Firmamız kalite ve hizmet anlayışına bağlı kalarak olumlu bir şirket imajı oluşturmuş ve müşterilerimizden geniş beğeni toplamıştır.Daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ve pazarın artan ihtiyacını en düşük maliyetle karşılamak için firmamız, yeni ürün geliştirmek ve teknolojiyi yenilemek için büyük çaba göstermiştir.Ayrıca eski ve haber müşterilerinin bize katılmasını içtenlikle karşıladık.

 

Yurtdışı Genel Merkez ( Singapur)

KRAL SUN EMLAK PTE.LTD.

EKLE: 65 CHULIA STREET # 38-26 OCBC CENTER SİNGAPUR (049513)

 


 

 


 

 

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 2

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 3

 

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 4

 

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 5

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 6

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd şirket Profili 7

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
HAKKIMIZDA :

▲ Sinocoredrill, Çin'de çekirdek arama sondaj araçları, uçlar, çubuklar ve kuleler konusunda uzmanlaşmış profesyonel üreticilerin biridir.

▲ Yenilikçi ürünler ve hizmetler sayesinde, Sinocoredrill müşterilerine verimliliklerini artırabilecek sürdürülebilir kalkınma çözümleri getirdi. Müşteriler ve iş ortaklarıyla olan yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşabilmek için sürekli yenilikler yapıyor.

▲ 2008 yılında kurulan Sinocoredrill, Wuxi, Jiangsu'da bulunuyor.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Sinocoredrill

No. Çalışanları : 80~150

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sertifikalar Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sertifikalar Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sertifikalar Çin Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sertifikalar