Ana sayfa

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

Şirket profili
SINO COREDRILL GROUP , 2008 yılından bu yana iş dünyasında maden arama sondaj ekipmanları konusunda uzmanlaşmış lider bir Çinli üretici olmuştur. Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşmak için sürekli yenilik yapmaktadır. performans ve çok rekabetçi fiyatlandırma, başarıyla her müşterinin metre başına delme maliyetini en aza indirdi. biz serisi kalite notu ile bol tasarımlar var ve açıkça, bizim fiyat çok rekabetçi neden biz fabrikada.

     

GB / T19001-2008 / IS9001: 2008 kalite sistem belgesini geçtik. Firmamız ayrıca Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürün ve Jiangsu Sözleşme Uyum ve Creditworthy Company gibi onur kazandı. Jeolojik Keşif Araçları İmalat ve Tedarikçi Çin Uzmanı olarak, şirketimiz uzun yıllar çalışanlarımızın sıkı çalışması ile kurulmuştur. Firmamız profesyonel üreticisi haline sondaj ekipmanları ve araçları, gibi HDD (No-dig) matkap çubuk, Wireline delme çubuk ve araçları, çeşitli elmas emdirilmiş ve yüzey set çekirdek bit, raybalama kabuk ile otomatik üretim hat.

Firmamız ağırlıklı üretim yapan B / N / H / P WL wireline çekirdek varil sondaj araçları, matkap çubuk, overhot montaj, elmas çekirdek bit, raybalama kabuk, tam hidrolik çekirdek sondaj kulesi ve evde hem müşteriler için çamur pompası ve yurtdışı.

Üretim ve satış uzun yıllar deneyime yanı sıra güçlü teknik yeteneği ile, firmamız yüksek kaliteli marka sundu   SINOCOREDRILL   gönülden, dahil gelişmiş CNC torna, CNC işleme merkezi ve CNC sinterleme elmas bit ve rayba cihazı. Çin'i kapsayan bir pazarlama ağı ile firmamız kaliteye en yüksek önceliği vermiş ve aynı zamanda pazarda hedef almıştır.

Firmamız üstün kalite ve hizmet anlayışına bağlı kalarak, şirketimiz olumlu bir imaj oluşturmuş ve müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ve pazarın artan ihtiyacını en düşük maliyetle karşılamak için firmamız yeni ürün geliştirmek ve teknolojide yenilik yapmak için büyük çaba sarf etmiştir. Biz de içtenlikle bize katılmak için bu eski ve haber müşterileri karşıladı.

Denizaşırı Merkez ( Singapur)

KRAL GÜNEŞ EMLAK PTE. LTD.

EKLE: 65 CHULIA SOKAK # 38-26 OCBC MERKEZ SİNGAPUR (049513)

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
HAKKIMIZDA :

▲ Sinocoredrill, Çin'de çekirdek arama sondaj araçları, uçlar, çubuklar ve kuleler konusunda uzmanlaşmış profesyonel üreticilerin biridir.

▲ Yenilikçi ürünler ve hizmetler sayesinde, Sinocoredrill müşterilerine verimliliklerini artırabilecek sürdürülebilir kalkınma çözümleri getirdi. Müşteriler ve iş ortaklarıyla olan yakın işbirliği sayesinde, Sinocoredrill, üstün verimlilik hedefine ulaşabilmek için sürekli yenilikler yapıyor.

▲ 2008 yılında kurulan Sinocoredrill, Wuxi, Jiangsu'da bulunuyor.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Sinocoredrill

No. Çalışanları : 80~100

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için iyi kalite Yatay Yönlü Sondaj Makinaları satış için